Úvod » Soutěžní řád

Soutěžní řád

publikováno 10.07.2022 (aktualizováno 10.09.2023)

Zvýšeným  úsilím  jsme  dosáhli  při  jednání  se  sponzorem     zásadního  obratu !!!

O  změnách  budete  informováni    na  těchto  stránkách  a   nástěnce  v  restauraci  u  Berušky  .  Abychom  zvládli  všechny  změny,  posílili  jsme  vedení  našeho  klubu  o  3  nové  členy, kteří  se  již  zůčastnili  jednání  se  sponzory .    Především  prací  nového  kancléře  ( Sapík )  se  podařilo  získat   příslib  hodnotných   věcných  cen, kterými  částečně  nahradíme  finanční odměny .

Rozhodující  bude   řádné  ukončení  celého  soutěžního  ročníku .

​  S o u t ě ž n í   ř á d

Svratecká  tipovací  liga  ( dále  jen  STL )  je  jednoduchou  tipovací  soutěží . V  každém  kole  je  zadáno  5 zápasů  dle  rozpisu  3.B tř. sk. B  okresu  Chrudim a  nově  ( od  2. 9. 2023 )  i  zápas  žen   v  Divizi  B  ženy Čechy .

Za  tipy  se  neplatí !!!

Tipujeme  score

Každý  tipuje  pod  svým  jménem  nebo  zvoleným nickem.

VZOR :  jméno  nebo  nick  tipujícího - Karel

Karel       score
Tip 1  10.8.2019    16:30       Tis       Pacov           2 : 1

-  na těchto stránkách v nabídce  tipů,

-  emailem na vlado3211@gmail.com,

-  přes Facebook (Messenger) na profil Vladimír Fiala (foto s čepičkou),

-  vyplněním  tiketního  lístku  a  uložením  v  restauraci  U  Berušky ,

-  případně  doručením  tipů  ( řádně  označených jménem ) do  poštovní  schránky  Na Nábřeží 161, Svratka

1.  Hlavní  kategorie  -  MISTR   STL

BODOVÁNÍ ZÁPASŮ

10  b.

Trefil jsi přesný výsledek(výsledek 3:1, tip je 3:1)

6  b.

Trefil jsi vítěze zápasu a rozdíl branek(výsledek 3:1, tip je 2:0 nebo 4:2) nebo nepřesný remízový výsledek(výsledek je 3:3, tip je 1:1)

4  b.

Trefil jsi vítěze(výsledek 3:1, tip je 2:1 nebo 1:0) .

Bude  započítán  jen  jeden,  nejvyšší  počet  dosažených  bodů  na  zápas  !!!

Body  za  tipy  a  score  se  budou  sčítat  a  bude  určen  vítěz  kola  ze  všech  5  tipů.

Takto  získané  body  se  průběžně  po  celou  soutěž  sčítají.

Pořadí  bude  určeno

za  1.  vyšším  součtem   získaných  bodů ,

2.  vyšším  počtem  přesně  tipovaných  score ,

3. vyšším  počtem  vyhraných  kol,

4. lepším  umístěním  v  celkové  tabulce

5. vyšším  počtem  bodů  získaných  v  jednotlivých  kolech

Po  skončení  ročníku  bude  vyhlášen  Mistr  STL  a  budou předány  věcné  ceny  .

2.  Ceny  vítězům

Samostatně  bude  vyhodnocen  celý  ročník  2022 - 23 ( tipující  s  minimálně  50%  hodnocených  tipů ) .

Vítěz  ročníku  -  Mistr  STL  -  získá   právo  výběru  z  věcných  cen .

Věcné  ceny  pro  prvních  10  tipujících  v  celém  ročníku  2022 - 23  budou  předány  na  vyhodnocení  po  skončení  ročníku  z  nabídky  sponzorů  -  hokejka ( místní  výrobce),  sklenice  a  trička  od  pivovarů  Rychtář  a  Svijany ,  poukazy  z  restaurace  u  Berušky,  pivní  sety,  lahve  alkoholu  , balíčky  sýrů, salámů, tlačenky , nově  víno  ze  sklípku  v  Mutěnicích  a  dalších  dobroty .

Tipujícím  z  "ostatních částí světa"  budou ceny zaslány  po  dohodě  s  adminem ( případně  předány při  utkáních  SK  Svratka ).

3.  Z p ů s o b    tipování

Nabídka  bude  zveřejněna   vždy  nejpozději  4 dny  před  zahájením  kola.  Vyhodnocení kola bude zveřejněno následující  den  po  odehrání  kola  a  vyvěšeno  na  výše  uvedených  adresách .  Tipy, které dojdou po uzávěrce, nebudou hodnoceny .

Uzávěrka  tipů  je  stanovena  na  12.hodinu  prvního  dne  z  nabídky  příslušného  kola  na  Tipovacích  lístcích  nebo  na  adrese  www.svratka-tip.banda.cz  do úvodního  hvizdu  každého  zápasu  kola  .  Můžete  samostatně  tipovat  i  nedělní  zápasy  dokud  nebudou  zahájeny, pokud  v  sobotu  zapomenete  !   Tipovat  můžete  v  případě   domácích  zápasů  Svratky  i  na  stadionu  do  prvního  hvizdu  rozhodčího  u  admina  !

V  zadávání  zápasů  nebude  žádná  změna.

Nové  úpravy  vstoupí  v  platnost  od  srpna  2023  .