Vedení  klubu  S T L :

kancléřTomáš  Tlustý ( Sapík ),

ministr  pro pořádek a bezpečnost - Jan  Mládek ( Mlády ),

ministr  pro techniku  -  Petr  Voldán ( Kudy 17 ),

ministr  pro styk se sídelním městem ČR - Martin  Řádek ( Mája )

Příjemné odreagování od všedních dnů

publikováno 23.06.2021

!!!  Pojďte  s  námi  tipovat  zápasy  3.B třídy sk.B  okresu  Chrudim

a  nově  i  Divizi  žen   !!!

Za  tipy  se  neplatí !!!

Úspěšní  tipující  dostanou   odměny !

Tipování   n e n í   časově  náročné  -   můžete  natipovat  od  úterý  do  začátku  každého  zápasu  soutěžního  kola   ročníku  (  způsob  tipování  je  v  Soutěžním  řádu )  .

Jediná  Vaše  starost  bude  natipovat  z  nabídky   zápasů  obou  soutěží  .Tipuje  se  přesné  score - nabídka  bude  vystavena   nejpozději  v  úterý  dopoledne  na  internetu  a  dodána  do restaurace U Berušky  s  tipovacími  lístky .

Tipy  ( na  stránkách http://www.svratka-tip.banda.cz/ )  na  tiketních  lístcích , př. přehledně  vypsány  na  obyčejných  lístcích  papíru   můžete  zanechat  na  uvedených  místech  případně  vložit  do  schránky  ve  Svratce , Na Nábřeží 161 .

Potom  už  můžete  jen  sledovat  Vaše  umístění  v  tabulkách  na  internetu  nebo  na  těchto  výše  uvedených  místech  a  bavit se,  jak  jste  dopadli !